Шановні викладачі, співробітники, студентство! Дорогі друзі!

Залиште оцінку
(2 голосів)
Шановні викладачі, співробітники, студентство! Дорогі друзі!

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою високою паскою і дбайливо прикритим вишиваним рушником лозовим кошиком. Це свято – невід’ємна часточка українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле, як Дніпро, як Софія.

Світле свято Пасхи приходить до нас, аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у вашому житті щастя! Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Щиро зичу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував вас і ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого університету, міста та рідної України!

 

Ректор університету,
доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент НАПН України                                                                                     М.О.Носко

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG