Сторінками міжнародного наукового журналу BIOTA. HUMAN. TECHNOLOGY

Сторінками міжнародного наукового журналу BIOTA. HUMAN. TECHNOLOGY

У Науковій бібліотеці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка 23 травня 2024 р. відбулася творча наукова зустріч «Сторінками міжнародного наукового журналу BIOTA. HUMAN. TECHNOLOGY» з нагоди включення періодичного видання до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

Зустріч відбулася у змішаному форматі. Її відкрила проректор з наукової роботи Наталія Носовець. Редакторський колектив представляли головний редактор Олександр Лукаш, заступники головного редактора Ольга Сиза (НУЧК імені Т.Г Шевченка), Галина Ткаченко (Поморький університет в Слупську),Наталія Ткачук (НУЧК імені Т.Г Шевченка).

Учасники зустрічі мали можливість познайомитися з основними напрямками наукових досліджень, результати яких оприлюдненні у науковому виданні. Вони прозвучали у виступах Наталії Кургалюк (професор Поморського Університету в Слупську), Віталія Коломійчука (заступник директора Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка),Мирослава Шевери (провідний науковий співробітник Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України), Ержебет Когут (завідувачка кафедри Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ), Тетяна Морозової (доцент Національного транспортного університету).

У дискусійні частині зустрічі, яку розпочав Юрій Карпенко (НУЧК імені Т.Г Шевченка) були запропоновані шляхи підвищення імакт-фактору журналу, окреслені його перспективи.