Створюємо єдиний освітній простір

Створюємо єдиний освітній простір

Співпраця кафедри хімії, фармації та технологій з ліцеєм №15 (м. Чернігів) дозволила створити єдиний освітній простір: в ліцеї працюють випускники кафедри, викладачі керують роботами МАН, готують учнів до олімпіади з хімії, студенти проходять педагогічну практику, долучаються до проведення Тижня хімії.

Так, 2 травня учням була запропонована Хімічна гра, під час якої змагалися 4 команди. Модераторами були професор Ірина Курмакова, доценти Віктор Янченко та Олена Бондар. Студенти природничо-математичного факультету Анастасія Балика (ОП Хімія, магістратура), Максим Моложон та Микола Андрушко (ОП Фармація, промислова фармація, бакалаврат) демонстрували досліди. Захід показав інтерес школярів та студентів до вивчення хімічних наук, спряв співпраці закладів.

Дякуємо всім учасникам! Бажаємо колективу ліцею №15 наснаги та розвитку педагогічної творчості.