Марафон воркшопів з інфомедійної грамотності для учнівської молоді

Марафон воркшопів з інфомедійної грамотності для учнівської молоді

Доценти філологічного факультету Світлана Гергуль, Лариса Городнича і Марина Ольховик протягом квітня провели низку тренінгів з інфомедійної грамотності для учнів міста Чернігова та області в межах міжнародного науково-педагогічного грантового проєкту NETTING - 101127022 - GAP-101127022, який отримав грантову підтримку за програмою Еразмус+, напрямок ЖАН МОНЕ, одночасно розказуючи про університет і свій рідний філологічний факультет.

Більше 120 учнів міста Чернігова, Городні, Сновська, Іванівки змогли долучитися до тренінгової програми, прокачати навички медіаграмотності, перевірити надійність власних умінь фактчекінгу, створити спільний алгоритм перевірки фактів, ознайомитися з новітніми інформаційними технологіями, такими як нейромережі та програми перевірки відео- та аудіофайлів, покращити особисте медіаполе. Під час воркшопів проводились опитування учасників щодо їхнього повсякденного медіасередовища, що дало змогу робочій групі виокремити проблемне поле наступних тренінгів, зокрема при підготовці майбутніх учителів-філологів, які наразі закінчують навчальний курс «Європейський досвід боротьби з дезінформацією та пропагандою: базові навички для вчителя майбутнього». Робота триває, на черзі публічні захисти залікових проєктів.