Кікбоксинговий бум: Студенти НУЧК вразили усіх своєю крутістю та блискучими перемогами!

З 25 по 28 квітня 2024 року в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу за версією ISKA. Цей захід зібрав понад 600 файтерів із 20 регіонів країни, де кожен учасник демонстрував не лише майстерність бойових навичок, але й мужність, характер та волю до перемоги.

Особливо відзначились представники факультету фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка, які показали видатні результати:

- Дмитро ВАСІН виборов золоті медалі в дисциплінах К1 лайт та лайт-контакт і срібло в семі-контакті.

- Богдан БАЛАБКО став чемпіоном у К1 лайт.

- Сергій ШЕРЕМЕТ переміг у дуже вимогливій категорії хард-бокс.

- Антон ДОКА здобув перемогу в трьох номінаціях: фул контакт, лайт-контакт, та К1 лайт.

- Сергій ДЖЕМЕСЮК відзначився двома срібними медалями в лайт-контакті та семі-контакті.

- Євген ТУПІКОВ заслужив бронзу в К1 лайт.

Тренерський склад, представлений Сергієм КУЖЕЛЬНИМ, аспірантом кафедри спорту, Романом ЛУДАНИКОМ, магістром факультету фізичного виховання, а також Сергієм ШРАМОМ і Віктором БАЛАБКО, випускниками факультету, зіграв ключову роль у досягненні видатних результатів їхніми вихованцями на чемпіонаті.

Важливо відзначити й роботу Катерини КУЖЕЛЬНОЇ – студентки 2 курсу факультету фізичного виховання, яка відмінно відпрацювала на цьому турнірі у якості судді національної категорії. Її професійність та об'єктивність додали важливий елемент справедливості та надійності до проведення змагань.

Висловлюємо щиру подяку Андрію КУЖЕЛЬНОМУ, заслуженому тренеру України та майстру спорту України з кікбоксингу, Президенту Чернігівської обласної федерації кікбоксингу, керівнику ЧОО ГО «ВФСТ «Україна», проректору з науково-педагогічної роботи Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка. Його внесок у розвиток кікбоксингу в Чернігові та області, особливо в цей складний час, є незаперечним та гідним великої поваги!

Ми також віддаємо належне Збройним Силам України, які щодня демонструють незламність і героїзм на захисті нашої Батьківщини. Так само, як і спортсмени на арені, наші воїни на передовій щоденно виявляють волю до перемоги, мужність і непереможний дух. Ця незламність є джерелом натхнення для всієї нації, і ми висловлюємо щиру подяку кожному воїну Збройних Сил України за їх відвагу, жертву і невтомну службу нашій країні.