Співпраця заради розвитку

Співпраця заради розвитку

26 квітня 2024 року Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка та Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України уклали договір про співпрацю.

Їх спільна діяльність та заходи будуть спрямовані на розвиток культурно-мистецьких, спортивно-оздоровчих, туристично-краєзнавчих, національно-патріотичних, соціально-психологічних та інклюзивних програм і проєктів для учнівської та студентської молоді, працівників сфери охорони здоров’я області.

Договір також передбачає:

- підвищення рівня знань та практичної підготовки дітей та молоді, забезпечення стажування, проходження практики студентів Університету;

- сумісну освітню діяльність, розвиток спільного інформаційного простору;

-підготовку та проведення спільних заходів з апробації та поширення інноваційних освітніх та виховних технологій;

- проведення працівниками Університету профорієнтаційної роботи серед студентів навчальних закладів медичного профілю регіону.

Впевнені, дана співпраця буде потужною у налагодженні міжнародного співробітництва у сфері європейської інтеграції, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, доступного середовища, культури, мистецтва, спорту та туризму, організації навчально-виховного процесу та надання медичних послуг в умовах воєнного стану в Україні.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства.