Гостьова лекція

Гостьова лекція

Сучасні підходи та умови вимагають якісно нового рівня освіти, зокрема використання активних методів навчання у ЗВО. Одним із таких методів є гостьова лекція, яка спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. 16 квітня 2024 року професором кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту, доктором педагогічних наук Приймаком Сергієм Георгійовичем було проведено гостьову лекцію для студентів та курсантів Пенітенціарної академії України. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти. По закінченню лекції, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відзначили прогресивний, інноваційний формат проведення гостьової лекції, її високий теоретико-практичний, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи.