Два тижні спілкування із школярами та викладачами області

Два тижні спілкування із школярами та викладачами області

Впродовж двох минулих тижнів викладачі та студенти природничо-математичного факультету відвідували заклади освіти області та спілкувались із майбутніми абітурієнтами, викладачами та керівництвом ЗЗСО. Зокрема відвідали Авдіївський та Понорницький ліцеї, провели зустрічі з учнями 10-11 класів чотирьох шкіл Менської громади, трьох закладів освіти Куликівської громади. Особливо хочеться подякувати за гостинний прийом та дружню атмосферу спілкування колективу та керівництву Вересоцького ліцею та Куликівського ліцею Куликівської селищної ради. В ході дискусії акцентували на освітніх програми факультетів та інститутів, особливостях освітнього процесу, побуту студентів та можливостях різних спеціальностей. Ліцеїстам було запропоновано посилання на університетські інформаційні ресурси, сайти та роздано друковані матеріали. Сподіваємось на зустріч в аудиторіях та лабораторіях університету.