Команда ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського у фіналі Юридичних дебатів між студентами ВНЗ м. Чернігова

29 березня 2024 року в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась зустріч команд: ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського, Пенітенціарної академії України, НУ «Чернігівська політехніка» та Ораторської спільноти Чернігова.

Теми дебатів: «Обмеження права жінки на аборт» та «Чи повинні виборці перед загальнонаціональними виборами проходити тест на знання мови та історії».
Студенти Інституту історії проявили під час обговорення грунтовні знання, креативність, творчий підхід та зайняли 2 місце.
Ця перемога відкрила їм шлях до участі у фіналі юридичних дебатів.
Пишаємось та переконані, що такі показові досягнення наших студентів стануть доброю традицією на дебатах, які планується проводити систематично!
Вітаємо наших учасників! Бажаємо наступних здобутків!