Засідання Ради стейкхолдерів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

19 березня 2024 року відбулося засідання Ради стейкхолдерів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Засідання було присвячене обговоренню проэкту освітньої програми «Образотворче мистецтво» бакалаврського освітнього рівня. Мета такого обговорення – удосконалення різних аспектів програми з точки зору роботодавців, студентів та провідних освітян – повністю була досягнута. Участь у обговоренні, окрім викладачів кафедри мистецьких дисциплін, взяли стейкхолдери спеціальності, провідні науковці та студенти-випускники спеціальності. Піднімалися загальні проблеми мистецької освіти та обговорювалися компетентнісні аспекти програми, склад її освітніх компонентів та особливості структурно-логічної схеми. Результати плідного обговорення будуть проаналізовані та сприятимуть поліпшенню освітнього процесу на спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво реставрація.

Стейкхолдери: Марія Рибіна-Ткач – директор Комунального закладу позашкільної мистецької освіти "Чернігівська художня школа"; Надія Заваліна – керівник Комунального закладу "Обласний центр народної творчості";; Олена Саченко – відповідальний секретар Правління Чернігівської обласної організації Національної Спілки художників УКРАЇНИ; Олександр Ткач - художник-реставратор ІІ категорії відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника „Чернігів стародавній”.

Науковці: Володимир Тименко – професор кафедри професійної освіти в сфері технологій та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну; Алла Руденченко – професор, завідувач кафедри декоративного мистецтва і реставрації Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; Тамара Скорик – професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка; Тетяна Дорошенко – професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка; Євген Силко – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.