«Педагогічні технології формування культури здоров’я особистості»

Залиште оцінку
(1 голос)
«Педагогічні технології формування культури здоров’я особистості»

20 квітня 2016 року відбулася, вже традиційна, ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Педагогічні технології формування культури здоров’я особистості». Організаторами її стали викладачі кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту. Найбільш активну участь в її організації і проведенні взяли доцент Г.І.Жара та завідувач кафедри БОФВЗС, професор А.О.Жиденко.

Робота конференції здійснювалася за такими напрямками:

1. Фізична підготовленість як ознака здорового способу життя.

2. Технології побудови індивідуальних оздоровчих систем.

3. Проблеми збереження здоров’я в умовах сучасного стану навколишнього середовища.

4. Індивідуалізація навчально-виховного та тренувального процесів.

Збірник наукових праць, опублікований за матеріалами конференції, містить 32 наукові статті від молодих науковців з усіх регіонів України (Київ, Чернігів, Харків, Львів, Кіровоград, Рівне, Глухів, Дубно). У ньому представлені результати досліджень докторантів, аспірантів, викладачів, студентів та учнів - членів Малої академії наук України.

У пленарному засіданні конференції взяли участь студенти ІІІ і IV курсів факультету фізичного виховання. Розпочалася конференція з вітального слова декана факультету фізичного виховання, професора Леоніда Михайловича Кузьомка, який наголосив на актуальності та важливості студентської наукової роботи, її впливу на формування культури здоров’я майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту. Також з привітанням до учасників конференції виступила завідувач кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту, професор Алла Олександрівна Жиденко.

Конференція проходила у доброзичливій атмосфері. Доповіді студентів були на високому науково-методичному рівні та супроводжувалися змістовними і яскравими мультимедійними презентаціями.

Наприкінці конференції відбулося нагородження найкращих доповідачів. Диплом за найкращу доповідь здобув Олександр  Васечко (43 група), за найкращу презентацію до доповіді – Марина Забутько (41 група), а за найкращу можливість практичного застосування результатів дослідження – Дмитро Музирьов (44 група).

Заохочувальними призами були нагороджені Богдан Чигогідзе (41 група) і Роман Кузьменко (43 група).

Слід відмітити також досить високий рівень доповідей Вадима Аксьоненка (41 група) і Дмитра Гудилка (43 група), а також перші кроки в наукову діяльність Тетяни Калабури (33 група) і Олексія Білоуса (33 група). Всі учасники конференції отримали сертифікати.

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG