Триумф непереможних: студенти НУЧК – чемпіони всеукраїнського турніру з кікбоксингу iska

16 березня 2024 року, величний Київ зібрав на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу ISKA найкращих файтерів країни. 300 учасників з різних куточків України продемонстрували майстерність, силу та стійкість.

Серед спортсменів особливо вирізнялися студенти факультету фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка, які підняли високо прапор перемоги, завоювавши чотири золоті; і дві срібні   медалі:

- Дмитро ВАСІН у ваговій категорії 80 кг (К1лайт) виборов двічі;

- Олександр СВИСТЬОЛЬНИК приніс нам золото в категорії до 90 кг (хардбокс);

- Богдан БАЛАБКО приніс золото у розділі К1-лайт;

- Антон ДОКА (65 кг, К1 лайт) і Сергій ДЖЕМЕСЮК (+90 кг, лайт) з честю завоювали срібні нагороди.

Вітаємо наших чемпіонів за вражаючі досягнення! Це справжній приклад майстерності, сили духу та незламної волі до перемоги.

Висловлюємо слова подяки та захоплення нашим неймовірним тренерам – Сергію КУЖЕЛЬНОМУ, аспіранту кафедри спорту, Роману ЛУДАНИКУ, магістру факультету фізичного виховання, Віктору БАЛАБКО за їх невтомну працю, відданість обраній справі та мудре керівництво. Ваші зусилля і підтримка зробили цю перемогу можливою!

Наостанок, але не за значенням, хочемо висловити глибоку вдячність Збройним Силам України за непохитну стійкість і захист нашої країни. Ви надихаєте нас боротися та перемагати!

Вітаємо всіх учасників турніру! Ваша мужність, воля та наполегливість - приклад для наслідування.

До нових звершень і перемог!