Анна Казакова: зірка Чемпіонату України з дзюдо серед юніорів

Анна Казакова: зірка Чемпіонату України з дзюдо серед юніорів

14 березня 2024 року, в серці нашої нескореної країни – місті Київ, відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів , який зібрав 314 талановитих атлетів з 22 регіонів. Ця подія стала яскравим свідченням непохитності духу нашого народу та нездоланної рішучості молодого покоління України.

У цьому чемпіонаті неймовірну мужність, витримку та майстерність продемонструвала Анна КАЗАКОВА, студентка Факультет фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка, завоювавши звання чемпіонки України . Її виступ став втіленням не лише спортивного таланту, а й незламної волі до перемоги.

Хочемо відзначити величезний внесок тренерів Анни – Анатолія Миколайовича МАРКІНА та Олександра Анатолійовича МАРКІНА, чиє невтомне керівництво, професіоналізм та віра у своїх підопічних стали запорукою цього видатного досягнення.

Від усього серця вітаємо Анну з перемогою, яка стала яскравим свідченням її особистого таланту та сили духу.

Велика подяка й глибока повага тренерам Анатолію Миколайовичу та Олександру Анатолійовичу за їхню працю та відданість справі підготовки чемпіонів.

Безмежно вдячні нашим захисникам, Збройним Силам України, завдяки чиїй мужності та героїзму ми маємо можливість насолоджуватися цими перемогами не лише на спортивних аренах, а й у боротьбі за мирне майбутнє нашої країни. Ваша сміливість та жертовність є основою нашої свободи та незалежності.

Слава Україні!