Драгоманівська родина та Шевченківці: на шляху реалізації запланованих перспектив

6 березня 2024 року у рамках реалізації Угоди про співпрацю, підписаної у травні 2023 року, відбулася робоча зустріч ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, доктора юридичних наук, професора Олега ШЕРЕМЕТА та ректора Українського державного університету ім. Михайла Драгоманова доктора філософських наук, академіка Віктора АНДРУЩЕНКА.

Керівники університетів обговорили поточний стан організації навчально-виховного процесу, його специфіку та проблеми в умовах воєнного стану в Україні та постійних загроз.

Зосереджена увага була, також, на найближчих перспективах проведення спільних всеукраїнських та міжнародних заходів. Грунтовна розмова відбулася щодо підготовки та проведення засідання Правління Європейського конгресу педагогічних вузів. Ректор НУЧК Олег ШЕРЕМЕТ також входить до складу організаційного комітету та надав свої змістовні пропозиції щодо його проведення.

Важливим для НУЧКівців був також досвід роботи Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації, що працює у складі УДУ ім. Драгоманова, напрацювання якого можна брати за основу.