
Згуртована команда філологічного факультету в межах заходу "День університету в школі" провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Чернігівського ліцею №22. Майбутні абітурієнти дізналися про лайфгаки складання НМТ з англійської мови та пограли в інтелектуальну гру "Brain Busters", залюбилися в культурне українське мовлення, поспілкувалися зі здобувачами вищої освіти факультету, поворожили на передбаченнях і переконалися, що все буде добре!
Від щирого серця бажаємо легких тестів, високих балів і успішного вступу до омріяного закладу вищої освіти!
Останні новини користувача НУЧК
- Нове партнерство у Словенії
- Презентація наукового видання «Місто Батурин і Батуринська сотня в матеріалах Генерального опису Лівобережної України 1765–1769 років»
- Акредитація ОП «ЖУРНАЛІСТИКА» другого (магістерського) рівня вищої освіти
- Презентація наукового видання «Місто Батурин і Батуринська сотня в матеріалах Генерального опису Лівобережної України 1765–1769 років»
- Енергійний старт студентського життя!