Підписано чергову угоду про співробітництво

Підписано чергову угоду про співробітництво

Сьогодні в ‎Інституті історії‬, ‪ етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського підписано угоду про співробітництво та координацію діяльності між університетом та Державною науковою установою "Енциклопедичне видавництво", яку підписали перший проректор, професор В.О.Дятлов та директор "Енциклопедичного видавництва", професор А.М.Киридон.

Головною метою цієї угоди, насамперед, є насичення ринку високоякісними енциклопедичними, науково-інформаційними та навчальними виданнями, а також сприяння впровадженню інноваційних підходів до створення інформаційно-освітнього енциклопедичного порталу Великої української енциклопедії та проведення фахових тематичних конференцій, семінарів, слухань, тренінгів високопрофесійними науковцями та спеціалістами.

Телефон: (04622) 3-22-54