«РОЛЬ ТА ВНЕСОК ЖІНОК-НАУКОВИЦЬ У ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ГРОМАДИ: ДОСЯГНЕННЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

9 лютого 2024 року у Чернігівській міській раді відбувся «круглий стіл» присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці.

У заході взяли участь викладачки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Серед проблем, які обговорювались: «Роль жінок-вчених у сприянні стійкості та сталому миротворенню: досвід, наслідки та перспективи російсько-української війни», «Участь жінок-науковиць у впровадженні гендерних практик на рівні громади», «Європейські студії та студентська молодь: викладання, навчання, дослідження».

Учасниці долучились до розробки напрямів подальшої співпраці для повоєнної розбудови Чернігова та України.

Сучасні жінки-науковиці – це надійний тил, креативні ідеї, наукові перспективи, кропітка праця, потужна синергія в ім’я майбутньої перемоги!

Переглянути відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Hns2YMI7-Eg