Одна з найпопулярніших речовин планети

Одна з найпопулярніших речовин планети

25 січня викладачами НУЧК імені Т. Г. Шевченка для школярів та студентів області було проведено онлайн заняття, присвячене якості води, особливу увагу було приділено можливим шляхам її перевірки та покращення.

Захід включав у себе захоплюючі лекції, практичні завдання від викладачів НУЧК, віртуальні екскурсії до лабораторій. Ми разом з учнями досліджували фактори, які впливають на якість води, та вивчали можливі шляхи її покращення.

Захід також передбачав активну участь школярів та студентів через відповіді на запитання, обговорення та спільні діалоги. Було вражаюче бачити, як наші молоді учасники проявляли інтерес до цього важливого питання.

Ми вдячні всім, хто приєднався до нашого заходу та зробив його таким особливим. Сподіваємося, що отримані знання та враження стануть поштовхом для подальших досліджень та дій на користь навколишнього середовища. Величезна подяка всім учасникам заходу за створену дружню наукову атмосферу