ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

25 січня 2024 р. святкує ювілей Стрілець Світлана Іванівна. За 33 роки роботи пройшла шлях від інструктора по роботі з молоддю в гуртожитку до декана факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. З 1999 по 2002 рік навчалась в аспірантурі Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. У 2003 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «Загальна педагогіка та історія педагогіки», у 2005 році присвоєно вчене звання доцента. У 2013 р. присуджено науковий ступінь доктора педагогічних наук із спеціальності «теорія і методика професійної освіти», у 2014 році присвоєно вчене звання професора.

Опублікувала понад 110 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 4 монографії, 16 навчальних, методичних та навчально-методичних посібників, статті у вітчизняних і зарубіжних фахових журналах, враховуючи публікації у виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Набула досвіду співпраці із закордонними колегами з країн ЄС і США в ході участі у низці міжнародних проєктів. Відзначена медаллю НАПН України «Ушинський К.Д.» (2013), оголошена подяка Міністерства освіти і науки України (2013), Грамотою подяка Міністерства освіти і науки України (2016).

Колектив факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв вітає декана з ювілеєм! Зичимо Великої Перемоги Україні та миру, підтримки та поваги рідних та колег в усіх Ваших починаннях, щасливих миттєвостей, сімейного затишку, відчуття задоволення від здійснених численних проєктів. Хай воля та рішучість, наполегливість залишаються у Вашому характері, а невичерпний кураж допомагає реалізовувати нові задуми! Хай здоровиться на багато років!