Сплетіння сердець: дівчатка Замглайського інтернату отримали подарунки від «Чернігівського колегіуму»

20 січня 2024 року сталася особлива подія, яка вкотре довела, що доброта і співчуття не мають кордонів. У цей зимовий день дівчатка Замглайського інтернату, які щодня демонструють неймовірну силу духу та життєву стійкість, отримали подарунки. Ця щедра акція була організована Національним університетом "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, що стало можливим завдяки ініціативі ректора Олега ШЕРЕМЕТА та проректора з науково-педагогічної роботи Андрія КУЖЕЛЬНОГО. Подарунки були передані через Сергія КУДІНА, декана факультету фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка, який також є науковим консультантом і лікарем цього інклюзивного закладу.

Олег Семенович наголосив на важливості милосердя та доброти як основи суспільства, висловлюючи переконання в тому, що кожна людина, незалежно від своїх особливих потреб, заслуговує на щастя, любов та можливості для особистісного розвитку. Він відзначив, що дівчатка з інтернату є справжнім натхненням для всіх нас, їхня відданість творчості та прагнення допомагати іншим є взірцем непереможного духу та оптимізму.

Кожен з подарунків має своє особливе значення: цукерки як символ теплих побажань, футбольний м'яч як знак активності та згуртованості, а книга – як вікно в світ знань, що відкриває нові горизонти.

Цей щедрий жест від університету є не лише підтримкою, але й виразом глибокої поваги та розуміння щодо унікальності кожної молодої людини. Це підкреслює, що навіть скромна увага може мати велике значення в житті тих, хто цього найбільше потребує. Ці подарунки є не просто предметами, але й символами того, що наші дівчатка не самотні у своїх прагненнях та мріях, і що їхній дух та незламність можуть бути натхненням для кожного з нас.

#ДобротаБезКордонів #Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка #Факультет фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка #ЗамглайськийПсихоневрологічнийІнтернат