Звіти аспірантів

Звіти аспірантів

20 січня 2024 року на спільному засіданні кафедри біології та кафедри екології, географії та природокористування відбулася атестація 17 здобувачів освітньо-наукового рівня доктора філософії за спеціальністю 091 (біологія; біологія та біохімія) за 1 семестр 2023-24 н.р. Аспіранти звітували про успішне виконання освітньої складової підготовки доктора філософії, проходження науково-педагогічної практики, теоретичну та експериментальну роботу над дисертацією та апробацію результатів наукових досліджень. Варто зауважити, що аспіранти за звітний період представляли результати своїх досліджень на 8 міжнародних та 12 всеукраїнських наукових конференціях. Спільно з науковими керівниками здобувачі підготували та опублікували 11 статей у вітчизняних та закордонних наукових виданнях, у т.ч. індексованих у міжнародних наукометричних базах. Натомість під час атестації аспірантам, які завершують виконання наукової складової підготовки доктора філософії, рекомендовано у ширшому обсязі оприлюднювати результати своїх досліджень у вітчизняних фахових виданнях.