ОБГОВОРЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

19 січня 2024 року на засіданні кафедри дошкільної та початкової освіти було обговорено питання організації семестрового обміну у межах угоди про співробітництво між Поморським університетом у м. Слупськ (Республіка Польща) та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (Україна).

На засідання були запрошені студентки факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Катерина Бабич (спеціальність 012 Дошкільна освіта) та Ірина Костіна (спеціальність 013 Початкова освіта), які в межах академічної мобільності розпочнуть навчання в Інституті педагогіки Поморського університету у лютому 2024 року.

Завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, доцент Ірина Турчина висловила впевненість, що здобувачки гідно представлять наш факультет, набудуть професійних компетентностей та отримають незабутній досвід спілкування з однолітками та викладачами.

Декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, д. п. н., професор кафедри дошкільної та початкової освіти Світлана Стрілець, яка у листопаді 2023 року відвідала Поморський університет м. Слупськ, ознайомила присутніх з враженнями від умов навчання та проживання студентів з України на території Республіки Польща, запевнила здобувачок освіти у підтримці та побажала отримати від навчання за кордоном не лише корисні знання і навички, а й позитивні емоції.