В Інституті історії вивчають історію Америки та англійську мову з волонтером Корпусу миру

13 квітня 2016 року в Інституті історії під керівництвом волонтера Корпусу Миру Кайла Колда та доцента кафедри всесвітньої історії М.К.Кеди відбувся перший воркшоп із циклу практичних занять зі студентами магістратури, присвячених вивченню історії Америки раннього Нового часу на основі історичних першоджерел англійською із носієм цієї мови!

Зокрема, заняття було присвячене Вірджинійській кампанії капітана з Англії Джона Сміта початку ХVII ст., яку студенти досліджували на основі книги Джона Сміта «True relation». Кайл Колд показав уривок із документального фільму «New Land», використовував ідіоми, відбулася жвава бесіда за пізнавальними запитаннями й завданнями. Все це викликало неабиякий інтерес студентів до предмету.

Таким чином, студенти магістратури долучилися до вивчення не лише історії Америки в інтерпретації американця, але й вивчали нові слова й вирази англійською.

To be continued...