ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ СЕМЕСТРОВОГО ОБМІНУ

ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ СЕМЕСТРОВОГО ОБМІНУ

У межах угоди про співробітництво між Поморським університетом у м. Слупськ (Республіка Польща) та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (Україна) за сприяння ректора НУЧК, д. ю. н., професора Олега Шеремета, декана факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, д. п. н., професора Світлани Стрілець, професора кафедри екології, географії та природокористування, д. біол. н. Олександра Лукаша продовжується реалізація програми семестрового обміну. Студентки факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Катерина Бабич (спеціальність 012 Дошкільна освіта) та Ірина Костіна (спеціальність 013 Початкова освіта) запрошені на навчання в Інституті педагогіки Поморського університету з 24 лютого по 30 червня 2024 року в межах академічної мобільності. Координатор семестрового обміну – завідувач кафедри мов і методики їх викладання, к. п. н., доцент Ірина Мірошник.

Впевнені, що навчання сприятиме подальшому формуванню професійної компетентності здобувачок освіти, покращенню знань іноземних мов, розширенню культурного кругозору, розвитку навичок міжособистісного спілкування та підвищить їх конкурентоспроможність. Студентки матимуть можливість ознайомитися з новими освітніми підходами та методиками, що допоможе їм стати більш кваліфікованими педагогами, які зможуть успішно працювати в сучасному освітньому середовищі.