Овації переможцям: Учасники волейбольного турніру НУЧК заслуговують на похвалу!

Овації переможцям: Учасники волейбольного турніру НУЧК заслуговують на похвалу!

Спортивні ентузіасти, настав час для новин, що захоплюють дух! Недавній волейбольний турнір в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка підняв планку спортивних змагань на абсолютно новий рівень. Ця подія стала яскравим виявом таланту та енергії студентів, переважно з факультету фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка та факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв.

Команда "Чорний яструб", яка об'єднала молодих та енергійних гравців, стала справжньою зіркою турніру, здобувши перемогу завдяки своїй непохитній відданості грі й нескінченному ентузіазму.

Команди "Таро" і "ВК Джокер" також показали вражаючі результати, зайнявши відповідно друге та третє місця.

Цей турнір був не лише спортивною подією, а й чудовою можливістю для студентів продемонструвати свої навички та відчути справжній дух змагання. Він підкреслив важливість здорового способу життя і любові до спорту.

Вітаємо всіх учасників за їхні вражаючі досягнення. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші наступні виступи та пишаємося вашою невгамовною енергією і талантом.

Висловлюємо вдячність доценту Володимиру ЖУЛІ та завідувачці кафедри фізичного виховання і хореографії, доцентці Тетяні ЖЛОБО. Ваша самовідданість в організації цього турніру зробили його по-справжньому незабутнім!

Дякуємо Збройним Силам України, які забезпечують наш мир і безпеку. Ваша хоробрість надихає нас усіх!

#СтудентськийСпорт #СпортивнеСвято

#СилаДухуНУЧК #Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка #Факультет фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка

Дякуємо Віктору Кошмалу за чудовий фоторепортаж