Квіз "Українські секрети" або чому десятикласникам теж хочеться зустрічі зі Святим Миколаєм.

Квіз "Українські секрети" або чому  десятикласникам теж хочеться зустрічі зі Святим Миколаєм.

Викладачі кафедри філософії та культурології скористалися запрошенням вчителя зарубіжної літератури та мистецтва ліцею №12 Лілії Молоносової та провели 14 грудня святкову гру-квіз для паралелі 10 -х класів. Доцент Вікторія Пуліна очолила журі, а доцент Марина Каранда підготувала 8 українознавчих конкурсів. Приємним подарунком, який підбадьорив учасників квізу, був яскравий театралізований епізод, розгорнутий в укритті ліцею. Актори театру   "EX LIBRIS" у образах Святого Миколая, чорта Антипка та Янгола мотивували старшокласників  вивчати українську мову,  літературу, історію, мистецтво, звичаї, традиції та цінувати свої кращі надбання у контексті світової культури.