VIII природнича конференція учнівської молоді

VIII природнича конференція учнівської молоді
15 грудня 2023 р. відбулася VIII природнича конференція учнівської молоді на тему «ФОРМУВАННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ НАВИЧОК ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-РОЗВИВАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ІНТЕНСИВНОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ». Учасників конференції привітали Президент Чернігівського відділення МАН професор Володимир Дятлов, завідувачка кафедри хімії, технологій та фармації професорка Ірина Курмакова, завдувачка кафедри біології професорка Ольга Мехед та завідувач кафедри екології, географії та природокористування доцент Юрий Карпенко. Під час роботи секцій учні продемонстрували різноманітні дослідження природничого напрямку, отримали корисні поради від науковців НУЧК. Доповіді учасників конференції викликали дискусії та розширили уявлення слухачів Чернгівського відділення МАН про перспективні напрямки наукових досліджень.