Друзі поряд: латвійська делегація в Університеті

Друзі поряд: латвійська делегація в Університеті

Велике щастя мати однодумців, йти пліч-о-пліч до спільноі мети, наближати таку омріяну та довгоочікувану нами перемогу. І сьогоднішній день є тому підтвердженням.

Вже вкотре, Чернігів зустрічав потужну команду наших латвійських партнерів з міста Огре, на чолі з  головою крайової Думи Егелсом Хелманісом .
            В черговий раз ними була доставлена гуманітарна допомога для наших захисників.
            Традиційно візит розпочався зустріччю з ректором , доктором юридичних наук, професором Національного університету «Чернігівський колегіум» О.С.Шереметом та його колегами. Під час зустрічі було передано інвентар та обладнання для БК Університет.
            А ще символічно, в День св. Миколая, добродіі відвідали Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження». Цікавість у поглядах, затамовані подихи, трепетні стукоти маленьких сердечок зустрічали делегацію. Відбувся святковий концерт,  діти подарували гостям сувенірчики, виготовлені власноруч. Натомість від латвійських благодійників отримали також подарунки.
            Цьогоріч ми вперше відзначаємо  одразу два свята: День святого Миколая та День Збройних Сил Украіни. Тож завдяки силі та мужності наших воінів, діти відчувають турботу, радіють життю, вірять в дива.
            Отак закінчилася чергова зустріч, залишивши за собою безліч позитивних емоцій і , звичайно, промінчиків віри, що Україна обов’язково переможе!
            Щира дяка Вам, наші латвійські друзі, за посильну допомогу і підтримку.
            Разом до перемоги!