У контексті конструктивного діалогу, який відбувся між учасниками заходу, Андрій Кужельний зазначив важливість єднання шкільного та студентського спорту. Школи та університети повинні стати важливими центрами, що здатні координувати зусилля нації в боротьбі з викликами воєнного часу через спорт. Синергізм такого партнерства, на думку Андрія Кужельного, не лише сприятиме національній єдності, але й піднесе моральний дух суспільства, а також сприятиме вихованню здорової, активної, патріотично налаштованої молоді, сильної та єдиної нації.
#спорт #освіта #єдність, #Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка


1.12.2023 р. проректор з науково-педагогічної роботи НУЧК Андрій КУЖЕЛЬНИЙ взяв участь у Звітній Конференції Української федерації учнівського спорту (Президент федерації Роман Греба), яка відбулася у Києві. Учасники конференції засвідчили високі результати українського шкільного спорту на міжнародній та європейській аренах та висловили вдячність за підтримку видатним гостям, зокрема Президенту ISF (International School Sport Federation) Laurent Petrynka та Президенту ESSF (European School Sport Federation) Zejliko Tanaskovic.
Останні новини користувача НУЧК
- Акредитація ОП «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
- Українська композиторка, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри мистецьких дисциплін НУЧК імені Т.Г.Шевченка Грицун Юлія Миколаївна була запрошена до участі у концертних гастролях у Німеччині.
- Бронза чемпіонату України: студентки факультету фізичного виховання серед призерів
- Представники НУЧКу взяли участь у зустрічі з Генеральним секретарем НАТО та Міністром закордонних справ України
- Семінар на тему «Тривога, стоп! Діти. Практики нейропсихологічної десенсибілізації»
