Відкрита лекція

Відкрита лекція

23.11.2023 року відбулася відкрита лекція Катерини Володимирівни Рубанки – кандидата технічних наук, доцента кафедри технології консервування НУХТ (м. Київ) на тему «Технологія виробництва кави натуральної смаженої». На лекцію завітали викладачі кафедри хімії, технологій та фармації НУЧК, студенти та запрошені гості з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Лекторка розповіла про історію, види кави, особливості приготування та технологію виробництва.

Висловлюємо подяку Катерині Володимирівні за змістовну та цікаву лекцію! Сподіваємося на подальшу співпрацю.