Кафедра мистецьких дисциплін налагоджує тісну співпрацю із академічною спільнотою вітчизняних ЗВО.

22.11.2023 відбулась гостьова лекція на тему «Інтонація. Інтонування. Робота над інтонацією»  для здобувачів ВО спеціальності 025 Музичне мистецтво факультету дошкільної,початкової освіти і мистецтв. Лектор: Якимчук Олена Миколаївна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії Вінницького державного педагогічного університету.

На лекцію також були запрошені викладачі кафедри музичного мистецтва та методики навчання, здобувачі ВО Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Тема лекції викликала жваве обговорення та зацікавленість як здобувачів ВО,так і викладачів. Було підкреслено  музикознавчий та виконавсько-практичний аспекти лекції, її важливість у підготовці майбутніх педагогів-музикантів та виконавців. Щиро дякуємо  лектору за цікавий виклад теми!  Сподіваємось на продовження практики спільних міжуніверситетських освітніх заходів!