Участь у Міжнародної науково-практичної конференції м. Рівно

Участь у Міжнародної науково-практичної конференції м. Рівно

Викладачі кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка в режимі онлайн взяли участь в ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції: «Українська і світова культура в умовах глобалізаційних викликів та війни», що відбулась 16 листопада 2023 року на базі кафедри  івент-індустрій, культурології та музеєзнавства Рівненського державного гуманітарного університету

Понад 400 учасників конференції обговорювали питання:

1. Євроінтеграційні процеси України: проблеми та перспективи розвитку.

2. Війна і пандемічні виклики та культурна діяльність.

3. Між культурна комунікація: нові виміри.

4. Регіональна культурно-мистецька проблематика як предмет наукового дослідження

5. Художній процес в Україні в історичній ретроспективі

6. Культурна спадщина і проблеми подальшого її існування

7. Бібліотеки, музеї, архіви у збереженні національної культурної спадщини

8. Вітчизняний освітній простір та його методологічне й методичне забезпечення

9. Нові форми реалізації культурної практики в умовах сьогодення.

10. Соціокультурний простір України в умовах протидії військовій агресії РФ

З вітальним словом виступила в.о. завідувача кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор – Скорик Тамара Володимирівна.

На пленарному засіданню виступив Васюта Олег Павлович – доктор мистецтвознавства, професор каф. мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема:  «Хоровий рух Німеччини початку ХХІ ст.: регіональний вимір»

В роботі секцій з доповідями та подальшою публікацією виступили:

Скорик Т.В. – д-р п. н., проф., в. о. зав. кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема: «Методологічні і методичні підходи до музично-інструментальної підготовки педагога-музиканта».

Солдатенко О.І. – к. п. н., доц. каф. мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема: «Важливість інформаційно-комунікаційних технологій для ефективної соціокультурної діяльності під час війни».

Воронко О.Г. – к. іст. н., доц., доц. каф. мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема: «Міграційні процеси в Україні як чинник формування діаспор».