Участь у Міжнародної науково-практичної конференції м. Кременчук

Участь у Міжнародної науково-практичної конференції м. Кременчук

Викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка в режимі онлайн взяли участь в VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні, правові та соціально-культурні проблеми сучасного суспільства», що відбулась 16 листопада 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На конференції були обговорені питання актуальних правових, соціально-культурних та психолого-педагогічних проблем розвитку суспільства.

З доповідями та подальшою публікацією тез виступили:

Солдатенко Олександр Ігорович – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, к.пед.н., доцент. Тема доповіді: «Особливості менеджменту мистецького туризму».

Копка Сергій Олександрович – студент Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема доповіді: «Найбільш популярні об’єкти арт-туризму в світі».

Науковий керівник: Солдатенко Олександр Ігорович – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, к.пед.н., доцент

Кульбако Анастасія Василівна – студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема доповіді: «Особливості проведення PR-акцій в Україні в період повномасштабної війни».

Науковий керівник: Ладонько Людмила Степанівна – професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, д.е.н., професор

Коваль Марина – студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема доповіді: «Управління якістю як вектор розвитку організацій соціокультурної сфери»

Науковий керівник: Нехай Валентин Анатолійович – доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, к.е.н., доцент