УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ХІМІЇ, ТЕХНОЛОГІЙ ТА ФАРМАЦІЇ В ХАРКІВСЬКОМУ ХІМІЧНОМУ СЕМІНАРІ

Викладачі кафедри хімії, технологій та фармації Ірина Курмакова, Ольга Сиза, Віктор Янченко, Олена Городиська та Олена Бондар долучилися до роботи Харківського хімічного семінару (Kharkiv Chemical Seminar). Так, 15 листопада 2023 р. відбулась чергова відкрита лекція на тему «Біологічно активні функціональні наноматеріали: від дієвих гнучких магнітів до фотонної логіки» за участі професора Владіміра Цукрука (Prof. Vladimir Tsukruk), директора Центру мікроаналізу Технологічного інституту Джорджії, Атланта, США. Лекція була присвячена проблемі створення функціональних гібридних наноматеріалів з хіральних нематичних полісахаридів у поєднанні з оксидами графену, магнітними наночастинками та квантовими точками для адаптивних матеріалів, магнітних фотонних матеріалів і тонкоплівкової електроніки. Prof. Vladimir Tsukruk презентував власні розробки польових транзисторів з багатозначною логікою, які дозволяють значно підвищити здатність до шифрування за допомогою світлового імпульсу.

Викладачі висловлюють вдячність професору Владіміру Цукруку за актуальну й змістовну лекцію, яка викликала значний інтерес і мотивувала слухачів до подальшого професійного саморозвитку та самовдосконалення.