ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ФАХОВИХ МУЗИЧНИХ ДИСЦИПЛІН У МИСТЕЦЬКИХ ШКОЛАХ

13.11.2023 року у Комунальному закладі позашкільної мистецької освіти "Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського" відбулося відкрите практичне заняття для здобувачів спеціальності 025 Музичне мистецтво (бакалаврський рівень) в рамках освітнього компоненту "Методика викладання фахових дисциплін у мистецьких школах" на тему: "Робота з учнями класу сольного співу над удосконаленням вокальних навичок". Лектор – Галина Іванівна МАРЬЄВИЧ, старший викладач вокально-хорового відділу Комунального закладу позашкільної мистецької освіти "Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського".

Присутні викладачі кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (в.о. зав. кафедри Скорик Т.В., доц. Солдатенко О.І., доц. Кондратенко І.А., викл. Прищепа О.П.) та студенти відвідали заняття з учнями, ознайомилися із новими вправами для розвитку голосу та обговорили питання впровадження скоромовок для розвитку вокальних навичок у дітей шкільного віку.