Спортивна Єдність: Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка Триумфує на Міжгалузевій Обласній Спартакіаді 2023 року

Відданість! Єдність! Спортивний Дух! Під такими гаслами 5 лютого 2023 р. у Чернігові пройшла міжгалузева обласна спартакіада, у якій взяли участь 6 команд, у тому числі й команда Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор Олег ШЕРЕМЕТ. Він зазначив, що «у цей важливий час для нашої країни, коли ми переживаємо випробування війни та неспокою, спорт стає не тільки способом фізичного вдосконалення, але і символом нашої національної єдності, волі та стійкості». Очільник університету подякував ЗСУ за можливість проведення спортивних заходів та підкреслив, що подібні змагання є способом нашої боротьби за майбутнє, за нашу національну гідність.

У сьогоднішній спортивній феєрії команди змагалася з таких видів спорту, як міні-футбол, легка атлетика (дистанція 100 м.), влучний кидок в баскетбольне кільце, шашки, настільний теніс, перетягування канату.

Переможцем цієї захоплюючої, чесної боротьби, що не залишила байдужими нікого, стала команда НУЧК.

Перше місце вибороли:

- у міні-футболі (Кравченко Владислав, Запека Дмитро, Малецький Владислав, Троцик Ігор, Алаєв Сергій, Єфименко Владислав, Астапенко Анатолій, Кужельний Сергій);

- у легкій атлетиці (Кравченко Сергій);

- у влучному кидку в баскетбольне кільце (Кужельний Андрій);

- у настільному тенісі (Самосуд Дар’я).

Дякуємо переможцям за чудовий результат та відданість спорту! Ви – справжні чемпіони! Ви – наша гордість!

Спартакіада відбулась за підтримки: Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА (директор: Андрій ШЕМЕЦЬ), ЧОО го «ВФСТ «Украіна» «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (директор: Андрій КУЖЕЛЬНИЙ), ЧОО ФСТ «Спартак» (директор: Ігор Григор’єв), Обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (директор: Ігор ЛІФАР).

Дякуємо організаторам заходу та ЗСУза можливість проводити такі турніри, які надихають нас на досягнення нових вершин та надають силу для подолання будь-яких перешкод!

001002003004