English Speaking Club. Перша зустріч

English Speaking Club. Перша зустріч

23 березня відбулася перша зустріч учасників English Speaking Club на фізико-математичному факультеті. Проект реалізується в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «Україна Speaking», що координується командою Go Global.

Заняття було присвячене життю та творчій спадщині В.Шекспіра з нагоди 400-ліття  з дня смерті видатного драматурга. Перегляд навчального відео супроводжувався інтерактивними формами роботи в парах та групах на основі матеріалів, люб’язно наданих Британською Радою в Україні.

Оксана Анатоліївна Копил, маючи багатий досвід проведення подібних заходів, відразу заволоділа увагою присутніх та залучила усіх до спілкування. Учасники клубу мали можливість інтенсивної розмовної практики, вдосконалення лексичних та граматичних навичок говоріння.

До спілкування долучились не лише студенти, а й викладачі факультету. Присутні висловили бажання зустрічатись регулярно, отже, щосереди о 13:00 – you are welcome!