Привітання із Днем Незалежності України

Привітання із Днем Незалежності України

На сьогодні в світі є понад 250 країн і біля 200 з них – незалежні держави.

Серед них і наша Україна – молода держава, яка за кількістю населення і площею входить до перших 50 країн світових рейтингів.

Але не лише за вказаними показниками характеризується рівень і значущість держави. Насамперед це – бажання й боротьба народу за свободу й незалежність. Так, українці віками виборювали це право. Із покоління в покоління передавався дух омріяної свободи.

І ось нарешті – 24 серпня 1991 року! Усі світові інформаційні ресурси тиражують Акт про державну незалежність України, зміст якого українці підтримали у грудні на референдумі.

І якими ж злими тоді здавалися окремі пророцтва щодо майбутнього нашої «безкровної» незалежності! На жаль, сьогодні Україна «платить» кров'ю своїх синів і дочок за елементарне право бути серед отих двохсот незалежних…

Шановні колеги, дорогі студенти!

Упевнений, що витримаємо! Знаю, що ворога здолаємо, а сплюндровану країну відбудуємо!

Мине час і українці побачать свою незалежну рідну Україну на чільних позиціях одного з найоптимістичніших світових рейтингів – рейтингу Щастя!

Зі Святом, дорогі друзі!

З Днем народження, Країно!

З повагою                                                                                      Олег ШЕРЕМЕТ