12 серпня – Міжнародний день молоді

12 серпня – Міжнародний день молоді

Своє свято молодь заслужила. Заслужила своєю активністю, невгамовністю, бажанням творити й відкривати нове, а ще завзято й самовіддано захищати здобуте, виплекане, а, відтак – рідне.

Шановні студенти й колеги віком до 35!

За формальними ознакою й підставою День молоді – це, передусім, ваше свято. Адже молодість це – романтика й лірика, це – мрія й віра, а ще – амбітні плани на майбутнє і початок усіх перспектив. Урешті-решт, молодість це – просто Початок! А коли ж починати, як не до 35?!

Але День молоді це – свято всіх, хто зберіг молодечий запал і в зрілому віці. Упевнений, що викладачі, працівники університету завдяки постійному спілкуванню зі студентською молоддю зберегли юнацькі амбіції і не піддалися спокусі побурчати щось на кшталт «ох, уже ж ця молодь!».

Знаю, що майже всі колеги керуються мудрими словами: «Ніщо так не старить людину, як її скарги на молодь». А головне – коли молодь тих скарг не заслуговує!

Радше навпаки. Наша українська молодь явила світові найкращі людські чесноти – Віру, Любов, Самопожертву!

З ТАКОЮ молоддю Україна переможе, відродиться й розквітне!

Ми пишаємось ТАКИМ своїм майбутнім!

Зі святом, юні друзі!

З повагою                                                                              Олег ШЕРЕМЕТ