Про підтвердження вибору місця навчання - 2023

Про підтвердження вибору місця навчання - 2023

Шановні вступники, незабаром ви отримаєте рекомендацію до зарахування!

Для зарахування необхідно :

підтвердити свій вибір місця навчання

виконати вимоги до зарахування

укласти договір про навчання (укладають всі вступники)

У разі зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб додатково укладається договір між університетом та фізичною (юридичною) особою, яка замовляє платну освітню послугу для себе або для іншої особи, беручи на себе фінансові зобов’язання щодо її оплати.

Підтвердження вибору місця навчання здійснюється:

в електронному кабінеті вступника (загальним порядком) – шляхом підпису накладанням КЕП;

в електронному кабінеті вступника (для визначених МОН категорій вступників: вступники, які знаходяться на території України, що була деокупована після 01 вересня 2022 року, а також вступники, які знаходяться за межами території України, не мають кваліфікованого електронного підпису і не можуть отримати кваліфікований електронний підпис на ID-картку) – шляхом завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви;

особисто в закладі освіти – додатково в електронному кабінеті вступника здійснюється завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви АБО підпису накладанням КЕП.

Вступники бакалаврату на основі ПЗСО або НРК5, рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, в своєму електронному кабінеті можуть підтверджувати вибір місця навчання до 18:00 08 серпня.

Відеоінструкція: Як в електронному кабінеті підтвердити вибір місця навчання https://www.youtube.com/watch?v=6SyRtnBWTXE

Договір про навчання може бути укладений дистанційно з накладанням кваліфікованого електронного підпису.