Всеукраїнський конкурс творчих проєктів "Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно - ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідно до тематики Конкурсу, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві; популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Темою Конкурсу є:

• відображення у творчих проєктах національних традицій, сучасних віянь щодо зображення України і українців у творчості; вибудова паралелей між сучасною Україною та її історичною спадщиною, дозвіллям і добробутом минулого; відображення ідей розвитку суспільства та мистецтва України майбутнього; тлумачення словосполучення “Код Нації” у розумінні митців.

Завданнями Конкурсу є:

• створення якісного україномовного контенту та робіт, що спрямовані на досягнення мети Конкурсу;
  • сприяння розвитку української культури завдяки залученню творчої спільноти до створення конкурсних робіт;
  • створення інформаційного культурного простору, зокрема поповнення культурного фонду робіт, спрямованих на інтелектуальний та творчий розвиток особистості;
  • підтримка митців, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої діяльності;
  • залучення якнайбільшої кількості людей до збору коштів на підтримку Збройних сил України.

Терміни подачі заявок продовжено!