НУЧК імені Т.Г. Шевченка та НДУ імені Миколи Гоголя підписали Договір про створення Консорціуму

Знакова подія відбулась у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя де 26 липня 2023 року було підписано договір про створення Консорціуму між Національним університетом “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка та НДУ імені Миколи Гоголя.

Метою діяльності Консорціуму є створення Єдиного освітнього простору задля збереження якісної підготовки фахівців для закладів освіти різних типів, посилення ролі регіональних закладів вищої освіти в забезпеченні прав громадянина на отримання якісної освіти.

Реалізація пріоритетних завдань обласної військової адміністрації та територіальних громад в освітній галузі.

Посилення практичної та фундаментальної складової навчання, розвиток наукової інфраструктури, міждисциплінарне поєднання зусиль університетів для інноваційного розвитку вищої освіти і науки, реалізації принципів університетської автономії, покращення співпраці закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств і громадських організацій задля забезпечення сталого соціально-економічного розвитку України в цілому та  громад Чернігово-Сіверщини.

Створення максимально сприятливих умов для навчання молоді у регіональних закладах вищої освіти та подальшого її працевлаштування у регіоні.

1 result2 result3 result

4 result