Студентське міжнародне стажування 2023 в Болгарії

Студентське міжнародне стажування 2023 в Болгарії

Студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка під час літніх канікул-2023 відправилися на міжнародне стажування до сонячної дружньої Болгарії в рамках договору про співпрацю Університету та компанії «Міжнародний центр Іnternobmen.com».Здобувачі вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою Готельно-ресторанна справа (розпочата у 2022-2023 навчальному році) отримали можливість пройти міжнародне стажування та набути практичний досвід за обраною спеціальністю. Цього літа на узбережжі Чорного моря (курорт Сонячний берег) офіційний трудовий європейський стаж у готельно-ресторанній сфері здобувають студенти, які завершили навчання на першому курсі, і для них це чудова можливість провести літо біля моря та здобути професійні навички.

В подальшому відповідно до програм академічної мобільності Університет планує розширення переліку освітніх програм для отримання міжнародного практичного досвіду.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів на навчання до НУЧК імені Т.Г.Шевченка!