ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВІТАЄ

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВІТАЄ
Велике щастя бути однодумцем, іти спільним педагогічним шляхом із велетом духу, гігантом мудрости й скарбницею людської доброти.
Зустрівшись із очима Світлани Олексіївни вперше, ще не усвідомлюєш, одначе вже відчуваєш: перед тобою – Людина! Відтак, упродовж багатьох років переконуєшся в тому, що маєш неабиякий подарунок Долі, бо поряд керівник і наставник, який уміє тримати на своїх тендітних руках пів Усесвіту.

Добре слово, щира порада, тепла усмішка, мудре серце, джерело добра, рафінований розум, гостре відчуття справедливости, глибока українська душа, багатство досвіду, чистота сприймання світу – далеко не всі чесноти, які несе сучасникам повновода ріка життя Світлани Олексіївни Жили.

Кафедра української мови і літератури, філологічний факультет, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, когорта випускників і студентів пишаються тим, що мають честь долучитися до глибин людської величі. Українська земля, маючи хоч кілька подібних постатей, є і буде! Щиро бажаємо Вам, Світлано Олексіївно, сили долати всі перепони на довгій, щасливій, плідній, сповненій радости й світла дорозі життя!

Зі святом!!!