НУЧК імені Т.Г. Шевченка та Український державний університет ім. Михайла Драгоманова. Підписали договір про співпрацю

Чернігівщина продовжує свій активний розвиток у всіх можливих напрямах, попри складнощі, які їй підносить сусідство з ворогом. Цього разу нові кордони можливостей області розширив «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, підписавши договір про співпрацю з Українським державним університетом ім. Михайла Драгоманова.

Фактично тісна взаємодія між університетами розпочалася раніше. Посприяли цьому чимало аспектів спорідненості між ними – обидва виші є провідними в підготовці педагогічних кадрів. Підписання ж договору про співпрацю стало ключовим компонентом до зміцнення зв’язків і створення потужного навчального середовища для здобувачів освіти.

Джерело : Челайн