Результати Універсіади-2016

Залиште оцінку
(5 голосів)
Результати Універсіади-2016

Після перевірки робіт всіх учасників Універсіади, що традиційно проходила у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка 26 березня, стали відомі імена кращих знавців предметів шкільної програми.

Черговий раз наголошуємо, що результати Універсіади є досить суб'єктивним показником знань і рівня підготовки до ЗНО: хтось перехвилювався, хтось не дуже вдало розподілив свій час, комусь заважали "сусіди", а хтось знехтував власними знаннями і вписав до бланку відповідей чужі думки.

Вітаємо переможців (і надалі - не розслаблятися); щиро бажаємо оперативно заповнити пробіли у знаннях, яких не вистачило "середнячкам" (що знаємо - повторюємо, що не знаємо - учимо) і радимо дуже завзято надолужувати згаяне тим, хто знаходиться в нижній частині рейтингу (учитись, учитись і ще раз учитись).

До першого ЗНО залишилось, до речі, трішечки більше місяця 

За результатами тестування місця розподілилися таким чином (далі розподіл за предметами):

Українська мова та література

І місце - Федоренко Марія Вікторівна

ІІ місце розділили - Апостол Олександр Сергійович і Наріжна Ксенія Сергіївна

ІІІ місце розділили - Єсипенко Анастасія Ігорівна і Потапова Вікторія Павлівна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Історія України

І місце - Апостол Олександр Сергійович

ІІ місце - Голуб Євгеній В'ячеславович

ІІІ місце - Рябуха Софія Максимівна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Математика

І місце - Сахно Тетяна Ігорівна

ІІ місце - Клановець Олександр Володимирович

ІІІ місце - Лещенко Вадислав Станіславович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Біологія

І місце - Аббасова Гюнай Аяз кизи

ІІ місце - Должикова Вікторія Валеріївна

ІІІ місце розділили - Ємець Анастасія Олексіївна і Ятченко Юлія Вікторівна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Англійська мова

І місце - Зенченко Анастасія Євгеніївна

ІІ місце - Махотко Марія Віталіївна

ІІІ місце розділили - Лисюк Валентин Юрійович і Мохонь Владислава Анатоліївна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Географія

І місце - Луговська Марія Олександрівна

ІІ місце - Клюй Карина Анатоліївна

ІІІ місце - Тарасенко Максим Олександрович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Хімія

І місце - Любарець Аліна Олександрівна

ІІ місце - Січка Денис Романович

ІІІ місце - Бабіч Аліна Юріївна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Фізика

І місце - Москаленко Анастасія Олександрівна

ІІ місце - Абакуменко Юрій Юрійович

ІІІ місце - Сапон Ольга Миколаївна

Завантажити повний список учасників з результатами

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG