Виставка художніх робіт Субботенка Іллі

Виставка художніх робіт Субботенка Іллі

28 березня 2016 року на факультеті початкового навчання відбулася приємна мистецька подія – виставка художніх робіт обдарованого студента 35 групи Субботенка Іллі. На виставці представлено 16 робіт молодого художника, виконаних переважно у жанрі пейзажу. Ілля зобразив мальовничі куточки Чернігова з історичною архітектурою.

Виставка свідчить про володіння автором графічними техніками (акварель, олівець) та технікою олійного живопису. Творче і академічне зростання Іллі відбувається під керівництвом педагога-художника, члена Національної спілки художників України, старшого викладача кафедри теорії та методики мистецького навчання Михайлюка Василя Володимировича. Виставка відбулася за сприяння кафедри теорії та методики мистецького навчання, члени якої всіляко підтримують талановитого юнака.