Міжнародна науково-практична конференція «Полілог культур: освітній, філологічний, культурологічний аспекти»

28 – 29 квітня 2023 р. Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка приймав гостей із різних куточків України, а також Польщі, Литви, Німеччини на міжнародній науково-практичній конференції «Полілог культур: освітній, філологічний, культурологічний аспекти».

Уклінно дякуємо за участь Інститутові літературознавства та мовознавства
Університету імені Яна Кохановського (Польща), Академічному департаментові наук і мистецтв Європейського гуманітарного університету (Литва), Оснабрюцькому університетові (Німеччина), Інститутові філософії і соціології Балтійської міжнародної академії (Латвія), Інститутові філософії НАН України імені Г. С. Сковороди, Київському національному лінгвістичному університетові,

Інститутові української мови НАН України, Ніжинському державному університетові імені Миколи Гоголя,Чернігівському обласного інститутові післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, Сумському державному педагогічному університетові імені А. С. Макаренка, Національному медичному університетові імені О. О. Богомольця, Національному університетові «Києво-Могилянська академія», Академії Державної пенітенціарної служби, Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського, УДУ ім. М. Драгоманова, Західноукраїнському національному університетові, Національному університетові біоресурсів і природокористування України, Інститутові професійної освіти НАПН України, Київському університетові імені Бориса Грінченка, Харківському національному педагогічному університетові імені Г. С. Сковороди, Національного університету «Чернігівська політехніка», Київському національному лінгвістичному університетові, Національному технічному університетові України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Дрогобицькому державному педагогічному університетові імені Івана Франка, Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка, НМУ імені О. О. Богомольця, Львівському національному університетові імені Івана Франка, Інститутові мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України.

Щиро дякуємо за участь у конференції та плідну роботу! До нових зустрічей на Чернігово-Сіверській землі!