Якість освіти очима стейкхолдерів

Якість освіти очима стейкхолдерів

Круглий стіл  «Якість освіти очима стейкхолдерів» за участю Світлани Фіцайло начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України відбувся 17 березня 2023 року.

В роботі круглого столу взяли участь представники закладів вищої освіти України, які готують фахівців за освітніми програмами Середня освіта (Хімія) бакалаврського та магістерського рівнів, зокрема Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка,  Запорізького національного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ін. Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка представляли завідувачка кафедри хімії, технологій та фармації, д.т.н., професор Ірина Курмакова та гарант освітньої програми Середня освіта (Хімія) к.х.н., доцент Олена Купчик. Під час круглого столу обговорювався проект стандарту вищої освіти України першого (бакалаврського) рівня, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) та проблемні питання з підготовки майбутніх вчителів хімії.