ВРУЧЕННЯ ОБЛАСНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ЛЕОНІДА ГЛІБОВА

ВРУЧЕННЯ ОБЛАСНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ЛЕОНІДА ГЛІБОВА

Минулої неділі вшановували пам’ять Леоніда Глібова на його могилі. А 8 березня відзначили цьогорічних лауреатів обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова в залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. Михась Ткач вручив лауреатам дипломи засновників премії – Літературної спілки «Чернігів» та редколегії журналу «Літературний Чернігів», серед яких були присутні лауреати минулих років (в т.ч. доцент кафедри мов і методики їх викладання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка).

Перед вшануванням лауреатів капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм виконала легендарну пісню «Стоїть гора високая» на слова Леоніда Глібова.

Глібов 3

Глібов1